ГлавнаяБлогНовостиГрілка сольова Тигреня

Грілка сольова Тигреня

Грілка "Тигреня" виконана з дуже міцної плівки ПВХ і наповнена розчином солі. У розчині плаває палочка-пускач, яку досить злегка перегнути і моментально починається процес кристалізації солі з виділенням тепла до температури + 52 ° C. Сольова грілка - це чудове фізіотерапевтичне засіб. Сольова грілка глибоко прогріє область вуха, горла чи носа, суглобів. При цьому вона абсолютно безпечна! Температура нагріву до + 52 ° С рекомендована лікарями, як оптимальна для фізіотерапевтичних процедур, і виключає можливість опіку або перегріву. Ви можете використовувати сольову грілку багаторазово!Просто прокип'ятіть грілку протягом 15 хвилин, і вона знову готова до роботи!

УВАГА! Якщо грілка не відкривається з першого разу, то її необхідно прокип'ятити.

Грілку можна використовувати в якості холодного компресу. Помістіть незапущених грілку в холодильну камеру на 30-40 хвилин, за цей час вона охолоне до + 4 ° С - + 6 ° С. Такий компрес в 3 рази довше зберігає холод, ніж лід.

УВАГА! Ніколи не кладіть гарячу грілку в холодильник - це може привести до поломки холодильника. Ніколи не кладіть грілку в твердому (занедбаному стані), тому що в подальшому її буде незручно використовувати як компрес. Ніколи не кладіть грілку в морозильну камеру холодильника, так як при -8 ° С грілка самокрісталлізуется.

Сопутствующие Товары

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Популярные Статьи